Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire tartós a manikürős...

Mennyire tartós a manikürős által csinált francia manikűr/festés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem kb 4 nap után berepedezett a lakk és utána elkezdett lepattogni :(

Emiatt festem mostmár magamnak.

2010. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy jól csinálja, jó termékekkel.

Anyukámnak a lábán több hónapokig bírta, semmi lepattogzás, semmi.

A kezén pedig 1 hónap azt hiszem.

De aztán elment egy másikhoz, ott pedig 2 hét után pattogzott a lábkörméről, és a kezeiről 1 hét se volt kb.

Nem m1 ki és hogy és mivel dolgozik.

2010. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 09:15

köszi^^

2010. aug. 19. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Saját körmeimet szoktam festetni nem műkörmöket.

A lábamon egy hónapig tart, a kezemen max egy hétig. Ha az ember dolgozik, házi munkát végez hamar lepattog.

2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen anyu is házimunkát végez, meg cipekedünk, mert szekrénycsere ment a házban, és úgy tartott a kezén 1 hóig, de a másik manikűrösnél csak 1 hétig bírta. Nem m1 hogy kihez mész stb, ezt már leírtam fentebb. :D
2010. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan tart nektek hetekig? Nekem 3 nap alatt lenő a körmöm, és muszáj újrafestenem. Amúgy magamnak csinálom a francia manikűrt, és nagyon jó a lakkom (ASTOR [link] szerintem simán bírná, ha nem nőne olyan gyorsan a körmöm...
2010. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én manikűrös vagyok, és nálam még nem volt panasz a vendégeim köréből. De a francia manikűr(festés) attól is függ ki milyen fizikai munkát végez mennyire veszi igénybe a kezeit, na meg persze h mennyire minőségi termékkel dolgozik az illető.De nagyon igénybe vett körmökön is 1hónapig bírja.A lábakon mindig tovább fogja bírni mert nincs kitéve annyi mindennek.
2010. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. aug. 26. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!