Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Termeszetes kormomon hogy...

Termeszetes kormomon hogy alakithatom ki legegyszerubben a mosolyvonalat?

Figyelt kérdés
bal kezzel eleg ugyetlen vagyok ezert valami egyszeru es jo megoldas erdekelne.koszi
2010. aug. 19. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az OFFért, ez engem is érdekelne, mert egyik ujjamnál egyenes, másiknál hullámos, egyiknél se szép íves.
2010. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

léteznek ilyen sablonok! pl francia lakk szettekhez is adnak.


PL: [link] itt több féle forma is van

2010. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sziasztok...

kicsit megkésve írom le, de remélem azért sikerül még elolvasnotok!


Szóval...

Én fogok egy olyan körömlakkot, aminek az üvege íves....itt nem a kocka körömlakkokra gondolok, hanem mondjuk a SUHADA körömlakkjára, vagy az AVON-os körömlakkra....

Tudjátok vannak öntapadós biléták tankönyvekre, és füzetekre.

1 biléta elég egy alkalomra.

Megfogok egy tollat, és kb fél centi közönként meghúzom a körömlakküveg mintáját egymás alá...

Ha a lakkozás is kell hozzá:

először 1 rétegben lefestem a kiválasztott színnel a körmöm. Amikor az teljesen megszárad, csak akkor szabad a fehér körömrészhez felragasztani úgy, hogy lehetőleg a nem fehér rész mindenhol egyforma nagyságú legyen...

Azért írtam, hogy csak akkor ragaszd fel, amikor már teljesen megszáradt, mert a körömlakk amíg nedves, akkor a papírt is átnedvesíti, és vagy ottmarad a papír, vagy pedig felszedi a még meg nem száradt körömlakkot....

Ha már megszáradt, és nagy gonddal felragasztom, akkor a fehér körömrészt lefestem a választott színnel (esetemben a mai nap folyamán a rózsaszínt-mondjuk ebbe szórtam bele csillámport is-)és megvárom a félidőt a száradásnál. De erre figyelj oda, mert az 1. réteg miatt, amit elsőre felkentél- még ha meg is száradt- akkor is lassabban fog megszáradni.

Nos ha félig megszáradt, akkor ÓVATOSAN, lassan leválasztom, de még így is előfordul, hogy nem lesz teljesen egyforma mindenhol az a bizonyos mosolyvonal... Ilyenkor a szemöldökcsipesz nem csipegetős részével kiegyengetem. Ezután még 2x átfestem az egész körmöm átlátszó körömlakkal, és már kész is.....

Célszerű ezt lefekvés előtt másfél órával befejezni, amikor már ágynyugalomban vagy, mert ha belenyúlsz valamibe, ku*va szar rendbehozni.....

Szóval ha már pihizel, akkor vigyázz rá, és elég lesz neki az éjszaka, hogy teljesen kiszáradjon. (ez kb nálam 7-8 órát jelent)

Ha nem mosogatok meg ilyesmi, ami sokáig vízzel ásztatja a kezem, akkor 1 hétig is fenntmarad.....

Kevésnek tűnik ez az idő, de ilyeneknél még ez csúcsnak számít....

Remélem megkésve bár, de így is tudtam segíteni....


puszika


jah, és mind bal, és mind jobb kezen is használhatod, de célszerű egyszerre a matricázást egy kézen elvégezni, mert idegesítő, hogy a natrica a bőrről felválik.....


sziasztok :)

2010. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszodat.nagyon sokat segitettel.meg ma kiprobalom:)
2010. aug. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!