Tetszik ez a karóra?

Figyelt kérdés

Kellene egy klasszikus alkalmi óra az esküvőmre ami jövőre lesz és ez lenne a fő jelölt:

https://www.youtube.com/watch?v=IYPkqCgFy98



2021. márc. 21. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Klasszikusnak klasszikus, de talán nem túl nőies. De ha neked tetszik, vedd meg.
2021. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Cartier utánzat.
2021. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1

Ez férfióra mert hogy férfi vagyok.

2021. márc. 21. 14:33
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
ROFL, hat persze pajtas, van masfel-ketmillad egy alkalmi orara, es a gyk-n kell kerdezgetni masokat hogy tetszik-e nekik... Lecke kesz van?
2021. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

"Ez férfióra mert hogy férfi vagyok."


Vagy úgy. Férfinak elmegy. Bár nekem más az ízlésem.

2021. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2

Igazából a Cartier Tankon is gondolkoztam, a menyasszonyomon egy Santos lesz meg nekem a Cartier kicsit túl nőies.

2021. márc. 21. 14:38
 7/19 A kérdező kommentje:

4

Mivel sokan leszünk és a család egyik fele nem éppen a legelitebb körökben mozog, így kíváncsi vagyok az átlag emberek véleményére is, mert nem hiányoznak a "nagyanyád óráját vetted föl hö" meg az "ennél kapsz 10 ezeré menőbb káziót" jellegű beszólások.

2021. márc. 21. 14:45
 8/19 anonim ***** válasza:

Korábban hordtam bőrszíjas órát, de valami fertőzést kaptam alatta, azóta csak fémszíjast.

Voltak divat óráim, hamar kimentek a divatból azóta csak végszükség esetén hordom az egyiket (automata Roamer).


Most titánium órám van, könnyű, fémszíjas, sötét kerek számlapos, több funkciós, 200 m-ig vízálló, praktikus, bármilyen célra jó, szinte sosem veszem le -majd ha kifogy az elem.

2021. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én Santost választanák férfi létemre
2021. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8

Ez remek de egy ilyen alkalomra irtó proli dolog lenne egy fémszíjas sportórában becsoszogni. Van hétköznapra ilyen órám, arra tökéletes, de most valami alkalmi kéne, amit tényleg csak kivételes alkalmakon vennék fel.

2021. márc. 21. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!