Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhez milyen színű...

Szuszi95 kérdése:

Barna szemhez milyen színű smink állna jól?

Figyelt kérdés

Rengeteget kerestem a neten, de annyi féle verziót olvastam... középbarna hajam van, a szemem inkább világos barna, de nem az aranylóféle.

Eddig barna több árnyalatait használtam, illetve ilyen csillogó testszínűt, csak ezeket meguntam és szeretnék egy kicsit újítani.

Kerekebb az arcom, napközben pedig rózsaszín pólóban vagyok a munkahelyemen (gyógytornász), és igazából szeretem a szememet kifesteni persze mértékkel.


Köszi a válaszokat!

25/L



2021. márc. 23. 06:59
 1/7 A kérdező kommentje:
És elég fehér a bőröm
2021. márc. 23. 07:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked jól állna a halvány barna szem smink, fekete tusvonallal.

Esetleg valami halvány rózsaszín :)

2021. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
rózsaszínes szerintem nagyon jó lenne
2021. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor bulizni megyünk, a sminkes barátnőm majdnem mindig rózsaszín sminket dob rám, imádom.

26N

2021. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barna szemnél az a jó, hogy szinte minden szín passzol hozzá. A föld,- bronzos színek általában nyerők, ha pedig színesre vágysz, akkor a lilát, zöldet, kéket ajánlanám.
2021. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*utolsó vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy nekem is barna a szemem, és magamon is ezeket a színeket szeretem a legjobban. Feldobhatod egy tusvonallal, vagy egy elsatírozott szemceruzával.
2021. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legszerencsésebb szemszín. Minden jól megy hozzá, attól függ milyen hatást akarsz elérni.
2021. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!