Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért drágulnak folyamatosan...

Miért drágulnak folyamatosan a smink termékek a Douglas oldalán?

Figyelt kérdés
Tehát egy bizonyos termék kapcsán fogalmazódott bennem meg ez. Szemezgettem éppen egy Mac termékkel, ami tavaly júniusban még 6700 ft volt, szeptemberre, mikor tényleg odajutottam, hogy megvegyem, akkor 7500 huf volt. Most szeretnék pótlékot venni belőle, de ledöbbentem, hogy 8100 huf mostanában az oldalon. Kevesebb, mint egy év alatt 1400 forintot drágult, de ezt sok más terméknél is észrevettem. Persze másoknak lehet meg se kottyan a drágulás, de engem picit frusztrál.
2021. márc. 23. 17:41
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
26%

Tegyük fel, befektető vagy a Douglas-nàl. Az ügyvi, meg a pénzügyesek elkészítettek egy cash-flow-t 2020-2021-2022-re, ami alapjàn te újabb befektetéseket terveztél.


Na màrmost bejött a covid, te meg ott àllsz a pénzed nélkül...?

Mit csinàlsz?


Àrat emelsz.

2021. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megéri más oldalakról rendelni, a Douglasnál nagyon sok dolog drágább, mint máshol. És folyamatosan emelik az árukat. Én is észrevettem. Parfümöt pl egyáltalán nem érdemes onnan venni, több ezer forinttal drágábbak, mint máshol.
2021. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!