Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mac, Estee Lauder alapozót...

Mac, Estee Lauder alapozót miért nem ajánlják mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Van egyéb oka is azon kívül, hogy drága? Vagy a bőrömnek is karos, hogy mindennap ezeket használom?

Próbáltam nagyon sok drogériásat is, de egyik se volt rajtam tartós.


2021. márc. 26. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja 22 éves vagyok és pár éve használok alapozót.
2021. márc. 26. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ki nem ajanlja?

azon belul, hogy mac es estee lauder, van ezerfele alapozo, tehat ennek igy semmi ertelme, hogy konkretan egy markat nem ajanlanak mindennapi hasznalatra. a nehezebb, testesebb alapozokat nem szoktak ajanlani minden napra, mert tul sol lehet a bornek.

pl. estee lauder double wear egy eleg suru, jol fedo alapozo, hallottam mar sokaktol, hogy nem minden napi hasznaltra van, de ez baromsag, en evekig hasznaltam napi szinten, es semmi baja nem lett a boromnek, mert amugy egy jo minosegu, szep osszetevoju alapozu. de pl. mac face&body egy kifejezetten konnyu, lightosabb fesesu alapozo, szuper mindennapi hasznalatra is, el dw-bol is van light verzio, de ezek a konnyebb alapozok alatlaban nem fednek annyira jol es nem annyira tartosak, ezzel szamolni kell.

2021. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Én erről még életemben nem hallottam. 😳

Ha az ember minden nap tonnányi mennyiséget vakol magára, az nem csak pazarlás, káros, de még gusztustalan és ronda is.

Az EL-hez hasonló, erősebb fedésű alapozókat kedvelem, de nagyon lágyan, vékony rétegben használom.

2021. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Double wear a Mac-től pedig a studio flix fluid. Vékony rétegben használom én is.

Olyant is hallottam, hogy eltömíti a pórusokat és azért káros.

2021. márc. 26. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki nem ajánlotta neked, de én ellentmondok neki. Használd nyugodtan.
2021. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha az arcápolási rutinod megfelelő, akkor nem tömíti el a pórusokat.

Akkor tesz rosszat a bőröddel, ha nem mosod le, nem hidratálod utána.

Ezek a legmagasabb minőségű és legjobb alapozó termékek, melyek laboratóriumi kikísérletezése komoly szaktudást igényel.

Rengeteg influencer baromságot olvastam/hallottam a közelmúltban ezzel kapcsolatban. Csak azért, hogy rendelj meg a csajszikától valami bizonytalan eredetű kínai vackot, ami elméletileg szebben néz ki egy pohár vízben feloldódva. 😱

De ez nettó baromság.

2021. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen rendesen tisztítom meg ápolom. Akkor továbbra is használom ezeket.
2021. márc. 27. 06:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!