Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet kapni Magyarországon...

Lehet kapni Magyarországon silly bands-hez hasonló karkötőt?

Figyelt kérdés
[link] a silly bandz olyan színes karkötő aminek vmilyen állat/más formája van, amerikában árulják .. nagyon megtetszett, de nem tudom, itt lehet-e kapni ilyet/hasonlót.
2010. aug. 20. 17:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én ma pár órája vettem egy színes 12db-os kiszerelést: ]] A Szeged Plazaban a Bambini játékboltban találtam egy mütyürös állványon. Azt hiszem, 490 Ft volt? Nem biztos. De az tutii hogy 400 valamennyi.: DD Szal sztem ha Szegeden lehet kapni, akkor biztos hogy a nagyobb városokban is beszerezhető. Igaz, hogy ez nem "Silly Bandz", hanem valami "Funky..." mittudoménmicsoda névre hallgat, de tök ugyan olyan.:] (Azért nem tudom pontosan az adatokat, hogy pl.: hogy hívják pontosan meg hogy mennyibe kerül, mert ahogy kifizettem kibontottam és felvettem, utána meg a legközelebbi kukába kidobtam a csomagolását) "// Remélem azért tudtam segíteni.:] Am ahol én vettem csak állatos formák voltak. Imádom.:]
2011. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a müllerben is lehet kapni a gyerek részlegen,sajnos nem tudom mennyiért.
2011. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha valakit még érdekel, vannak silly bandseim amiket elkezdtem árulni vaterán is, 300 ft-ért, akit érdekel, írjon emailt :)
2011. ápr. 26. 00:52
 14/17 anonim válasza:
Ázsiában!( üzlet-BP)
2011. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Fiúk is hordhatják ?
2011. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nálunk már a csapból is ez folyik, minden kisboltban van, 450ft egy csomag amiben asszem 10 db van:Đ
2011. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
naná hogy lehet
2012. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!