Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fehér bőrű lányként,...

Nagyon fehér bőrű lányként, hogyan használjam az alapozómat úgy, hogy "természetes" hatású legyen a végeredmény? (Nyakrész, dekoltázs általában ott sötétebb leszek mert nem tudom úgy elkenni) 24L

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 19:56
 1/7 Metionin ***** válasza:
65%
Próbálj levadászni egy világos alapozót (én is szopok vele rendesen mire találok) és nedves szivaccsal vidd fel.
2021. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon világos bőrre keres alapozót MAC, Bobbi Brown, Clinique, és néhány márkának vannak ilyen alapozói.
2021. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Keress világosabb alapozót.
2021. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy keverd normál hidratálóval, azzal lehet kicsit világosítani rajta, DE nem tudom hogy ez mennyit ront a fedésén/tartósságán, sose próbáltam, csak hallottam erről a "trükkről".
2021. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért nem hasznos az a válaszom, hogy ha túl sötét az alapozód, akkor vegyél világosabbat ? :D
2021. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy világos alapozót használsz?

Rendelj netről, pl yesstyle oldalról.

A koreai alapozók közt vannak nagyon világosak is...és nem is drágák. Vannak 8 dollárért is már.

Nem a drogériákban kell venni, garnieres f0st meg társait amiktől olyan leszel mint egy olajozott narancs.

2021. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiába lett szegény lepontozva, #3-asnak igaza van, ha sötétebb az alapozód mint a bőröd akkor a legegyszerűbb megoldás világosabb alapozót használni.

A hidratáló nem világosít rajta hiszen nincs benne pigment, csak hígítja. Ha csak minimálisan sötétebb akkor ez segíthet, mert gyengébb fedésű lesz az alapozód, többet átenged a saját bőrszínedből tehát jobban beleolvad. Ha nem akarod hogy alacsonyabb fedésű legyen akkor vehetsz fehér alapozó mixert amiben fehér pigment van, így valóban világosítja a színét.

Ezek megérhetik ha a meglévő alapozódat el akarod használni hogy ne pazarolj, de hosszú távon sokkal egyszerűbb új alapozót venni mert a mixer ugyanúgy pénzbe kerül. Csak duplán vásárolsz rossz színű alapozót és fehér mixert ahelyett hogy vennél egy alapozót aminek eleve jó a színe, és ráadásul lesz plusz egy lépés a sminkedben hogy kikeverd a megfelelő árnyalatot.

Kevésbé drága de üzletben kapható márkák közül nekem a NYX alapozóival volt eddig szerencsém, ott nem csak hogy létezik a színem, de még egy árnyalattal világosabb szín is van.

2021. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!