Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjpuder márkát...

Milyen szemhéjpuder márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen árban szeretnél, milyen színeket, fontos hogy Magyarországon kapható legyen, vagy akár rendelsz külföldről is?
2021. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A közepes árkategóriából, ami nem a legolcsóbb drogériás, de még nem is luxus: Sleek, Makeup Obsession, Revolution Pro, NYX.


Nekem ezek a márkák váltak be. Persze, mindegyiknek vannak gyengébb szériás dolgaik is, megvétel előtt utána kell nézni, hogy megéri-e az árát, vagy inkább nem érdemes kísérletezni vele.

2021. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Nabla-as és a Jeffree Star-os paletták elég jól beváltak. Szerintem ha veszel egy drágább de jól pigmentált palettát olyat aminek a színeit jól tudod használni hétköznapokra de akár buli sminkekhez is jobban megéri mint egy olcsóbb kevésbé pigmentált, mert ez olyan dolog amit sokáig tudsz használni. Minden kozmetikai dolognak van egy lejárati ideje. Na a szemhéjpúder palettáknak a többi ilyen cucchoz képest jóval hosszabb a szavatossági ideje
2021. ápr. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!