Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Wishes alapozó érdemes?...

Wishes alapozó érdemes? Valaki aki wishes sminkeket használ?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve használok wishes szempillaspirát és eyelinert. Eddig semmi bajom és tökéletesen bejött. Nemrég pedig vettem szinten valamit a wishrol. Egy alapozót. Érdemes magamra kennem? Elvileg sok fölösleges szar van bennük de már megvettem.. És eddig az összes smink amit onnan vettem bevált

#smink #alapozo #Eddig minden jo #Temethetnéd?
2021. ápr. 27. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel semmit nem kennék magamra ami wishes. Annyi sok rossz van benne én nem mernék kockáztatni, szerintem még egy drogériás cuccal is jobban jársz .
2021. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 csak olyanokat veszek onnan amiket legalább 10ezren megvettek és vélémenyezték.

Meg ahol kék pipa van amit a wish vásárlói ellenőriztek.

2021. ápr. 27. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem vennék semmilyen kozmetikumot wishről, ha pipás ha nem. Hosszú távon nem lesz érte hálás a bőröd szerintem.
2021. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy több tízezer ember hülyén gondolkodik, nem kell követni őket. Semmi ilyen sz*rt nem kennék magamra, amit ott árulnak.
2021. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudhatom, hogy milyen ellenőrzésen, bevizsgáláson esett át (valószínűleg semmilyenen), szóval kizárt. Az, hogy eddig bevált valami nem jelent túl sok mindent, sokkal később is előjöhetnek problémák.
2021. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!