Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vigyem fel jól az...

Hogyan vigyem fel jól az arcomra a BB krémet?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok még smink témában. Nemrégiben vettem egy BB krémet mert azt írták jobb mint az alapozó. Az a problémám vele, hogy mikor felviszem az arcomra (kézzel), több helyen is olyan, mintha “összecsomósodott” volna, valamint közelről nézve nagyon nagyon látszik hogy krémes az arcom. Próbáltam már felvinni úgy hogy csak simán elkenem, aztán próbáltam beledörzsölni a bőrömbe, meg úgy is hogy először kicsit el “ütögettem” az arcomon. Hogyan vigyem fel úgy, hogy egyáltalán ne látszódjon? Vagy váltsak inkább mégis alapozóra? Előre is köszönöm a segítséget!

2021. ápr. 30. 10:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy Garnieres a BB krém.
2021. ápr. 30. 10:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szivaccsal, ecsettel próbáltad már? Úgy mint az alapozót.
2021. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután kézzel felvitted, szivaccsal ütögesd végig az arcod, az segít kicsit jobban eloszlatni és természetesebb lesz a végeredmény. Közelről valószínűleg azért így is fog látszódni, hogy van az arcodon valami, csak nem lesz olyan feltűnő. Amúgy még az is lehet probléma, ha túl sokat használsz. Ha magasabb fedést szeretnél, akkor inkább használj alapozót és ne BB krémből vigyél fel sokat.
2021. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktál használni?
2021. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sikerült megoldani?
2021. máj. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!