Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A suliba válltáskát rendes...

A suliba válltáskát rendes táska helett?

Figyelt kérdés
14 vagyok fiu.Ha igen milyet?Linkeljetek!
2010. aug. 22. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
maradj a hátitáskánál. szerintem.
2010. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd ha úgy gondolod könnyű lesz az évek alatt. mert ha jól sejtem nem 1-2évre szól:) akk vehetsz azt.

De én 18 éves fejjel a hátizsákra szavazok mert lehet vele sietni. sulin kívül is praktikus stb.


Én túraboltban akarok Sherpa-t venni. szerdán

2010. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem válltáskám van, és eddig tökjól boldogulok. néha 400 oldalas könyveket is kell vinnem egy csomó tankönyv mellé, de belepaszírozom:D ha elfárad a vállam, átveszem. nekem praktikus, ugyanúgy lehet vele sietni, mint a másik táskában:D
2010. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj a hátizsáknál. Nekem válttáskán vol tavaly suli első 2á-3 hetében és vennem kellett egy másikat mert majdnem leszakadt a vállam:S
2010. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!