Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon tartós és szép rúzs?...

Nagyon tartós és szép rúzs? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Notinorol szeretnék rendelni, szóval nem muszáj,hogy drogériás legyen. A NYX Suede Matt Liquid lipstick nagyon jó, és tetszett az állaga, viszont nagyon mellélőttem a színválasztással ( soft spoken árnyalat). A szám alapszíne sötét lilás, és bár hiába van hófehér bőröm, és barna hajam, mégis a legtöbb világos/nude rúzs nagyon hülyén áll rajtam. Viszont a cherry skies meg a kitten heels túl erősnek tűnik, a vintage meg túl barnás. Szerintetek?
2021. máj. 5. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Chanel ruzsoknal nincs tartosabb.
2021. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Én a Vintaget megpróbálnám. A NYX Lip Lingerie egyébként kb teljesen ugyanaz, mint a Liquid Suede, ott is szétnézhetsz, csak nude színek, de vannak sötétebbek is.

Nekem ezek mellett még a Huda Beauty Liquid Matte a kedvencem, esetleg a Spice Girl/Vixen/Medusa árnyalat?

A Maybelline Matte Ink rúzsokat próbáltad már? Én még nem, de mindenki dicséri és nagyon jó a színválaszték.

2021. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Utolsóval egyetértek, annyi kiegészítéssel, hogy én próbáltam a nyx-et és a maybelline-t is, és a nyx tartósságban elbújhat a maybelline mellett. Cserébe nem kifejezetten tetszik nekem a színválasztéka, ellenben a nyx-szel.
2021. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem eddig a Jeffree star velour liquid lipstick-ek váltak be a legjobban.
2021. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A maxfaktornak van olyan rúzsa amin kétrészes és az egyik rúzs a másik meg egy szájfény.nekem 24-48 orán át fennt mard és éltem az életem és nem jött le.úgy tudod lemosni ha melegvízben fürdesz és közben ledörzsölöd majd amin nem jött len azt sminklemosóval lemosod
2021. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!