Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillám akkor most nem...

Kim Wolf kérdése:

Műszempillám akkor most nem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lenne egy gondom... olyan gyonyoruek a 2-3D műszempillák nagyon tetszenek. Egy profi műszempillás csinálja nekem ezzel nincs is gond.. De utana ha felrakta kicsit csíp az érthető.. de ha setalok es egy kicsit mondjuk belefúj a szél a szemebe és kicsit bekönnyezek vagy random semmit se csinálok. Hirtelen egy nagyon erős égő érzés kapja el a szememet főleg belül a könnycsatornánál. És annyira éget h nem bírom kinyítni a szememet és hideg borogatást kell odatennem akkor múlik el. A szempillásom azt mondta nyitottszeméjú vagyok vagyis elv ha becsúkom a szemem akkor sem zár rendesen... Biztos vagyok benne h nem csak én vagyok ilyen... Estleg akinek ugyan ez a gondja ő mit tud lemondott a műszempilláról vagy van valami technika esetleg erre? Kivancsiságképen elmentem más építőshőz is.. Úgyan ez volt. Nem allergiás reakció. A válaszokat előre köszönöm :)



#szempilla #műszempilla #Nyitott szemhéj
2021. máj. 12. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet szempillád
Ne add fel biztos van valami remény
Égjen ,fájjon bírd ki szépségért szenvedni kell xd
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobban járnál, ha soros műszempillát ragasztanál, és este levennéd.
2021. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan gyönyörű szempilla, amiért megérné kockáztatni az egészséged vagy a látásod, kicsit rendezd át a fejedben a prioritásokat :)
2021. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Totál igazatok van... Első... Hallgatok rád és megpróbálom.

2. Igazad van ...

Köszönöm :3

2021. máj. 13. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A profi szempillásnak kellene tudnia, hogy le kell ragasztani a szemet, hogyha csukva is résnyire nyitva van, hogy a ragasztó gőze ne tudjon bejutni. Erre a leragasztásra többféle módszer is van.
2021. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!