Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy csináltathassak szemöldök PC-t? 17 éves vagyok majdnem már és nem engedi még sajnos, mit mondjak neki, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Nem egy pillanatnyi kívánságom már 2 éve szeretnék pc-t.

2021. máj. 19. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Inkább hallgass anyádra! Azért nem engedi, mert tudja, hogy ez a piercinges lóf_sz ez csak tinikori fellángolás nálad, még pár év és benő a fejed lágya, azt rájössz, hogy ezek egyrészt nem is néznek ki olyan jól, mint most gondolod, másrészt rendes munkahelyed se lesz, ha ilyen sz_rt hordasz a fejeden.
2021. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit. ha nem engedi, akkor ez van. várd ki azt az 1 évet és csináltasd meg saját költségen
2021. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Az elsőnek nincs feltétlenül igaza szerintem! Nekem ki van varrva az egész karom, az egész hátam és az egyik lábam, színes a hajam és karika van az orromban, mégis rohadt jó és magas presztízsű munkám volt (ameddig ott nem hagytam), és 400 körül kerestem 4 éve, szóval ez szerintem már nem számít annyit, mint régen!


Viszont, ha anyud nem engedi, akkor várnod kell! ☹️

2021. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy férne el a szemöldöködön egy számítógép?
2021. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Semmit, 18 évesen összegyűjtöd rá a pénzt és megcsináltatod.

Ha két évet vártál, tudsz várni még egyet.

2021. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Várjál még egy évet, aztán ha még akkor is kiváncsi vagy rá, hogy milyen, akkor hajrá. Munkakeresésnél viszont tényleg lehet hátrány.
2021. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 24 évesen csináltattam piercinget, és egyetemen dolgozom. Nem is kamasz fellángolás és munkám is van...


Amúgy kedves kérdező! Ha nagyon nem engedi akkor tényleg várd ki azt az egy évet, utána uccu neki! Semmiképp ne próbáld magadnak szúrkálni, csinálja szakember!

2021. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!