Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rejtett szemhéjon tud jól...

Rejtett szemhéjon tud jól állni a cut crease?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 05:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdést nyilván nyitott szemmel, mindennapokra értem. Csukott szemmel nyilván minden is tud jól kinézni :D
2021. máj. 28. 05:26
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
19%
Szerintem nem.
2021. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld ki és nézd meg hogy néz ki.
2021. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
én ezért adtam fel a sminket. nyitott szemmel konkrétan semmi nem látszik a szemhéjamból, alig van hely a szemem és a szemöldököm között, egyszerűen nem tudom hova kenni a festéket
2021. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett szeműként azt mondom, hogy a rejtett szemet is lehet ugyanolyan szépen sminkelni, mint a többi szemformát, viszont a hétköznapi cut creasenek nem sok értelme van. Ha kicsit feljebb viszed a mélyítő vonalnál akkor idiótán néz ki, ha meg csak addig viszed fel, akkor pont nem látszik belőle semmi amikor becsukod, és ilyen kicsi szemhéjon szerintem nem is tud olyan szépen érvényesülni. Ettől függetlenül megpróbálhatod, de nyitott szemmel semmi különbség nem lesz, és csukottnál sem olyan látványos.
2021. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán sajnos, a cut crease gyakorlatilag elveszik a rejtett szemhéjban, viszont a füstös szemsminkek nagyon jól működnek
2021. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!