Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire mutatós ha a táska...

Mennyire mutatós ha a táska és egy mobil színe passzol?

Figyelt kérdés

Most egy ilyen hóbortom lett, hogy mindent mindennel párosítani kell és passzolnia mert úgy mutatna nekem jól.

Így hogy ne legyen sok hirtelen mondjuk egy színből, kezdetnek csak a mobiltelefonom színét párosítanám mondjuk a hátizsákommal.

Képzeljetek el egy kék hátizsákot és hozzá kék telefont.

Más minden átlagos lenne talán még a hajszín passzolna a dolgokhoz bár ez lehet nem annyira kényszer.

Túl sok lenne ez mint párosítás vagy ez még akár mutatós is lehet bárkin főleg ha az a szín épp a kedvenc színe és akkor van így értelme még a passzolásnak.

Ez ilyen rögeszme lett nálam mostanában valamiért és kényszert érzek ilyen dolgokra pedig régen nem zavart ha semmi nem passzol össze és csak az van ami van.



2021. máj. 30. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezzel kezdeném a párosítást.
2021. máj. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Ha túl sok minden egyforma színű, nekem olyan hatást kelt mintha leöntötték volna festékkel az egészet.

Egy nőt láttam már többször, annak mindene kék, és hasonló árnyalat mindene. Smink, körömlakk, ékszerek, ruha, cipő, kiegészítők.

Egy ideig oké, aztán mikor többször láttam, évek múlva még kékebb lett, na akkor már látszott hogy mentális beteg.

2021. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
ne haragudj, de senkit nem fog erdekelni, hogy a telod meg a taskad egyforma szinu-e. ha neked tetszik csinald, de valoszinu a kutya se veszi majd eszre..
2021. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Senkit nem érdekel!
2021. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 9 ember észre se veszi, a maradék 1-et pedig nem érdekli.
2021. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!