Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Francia Sephora tapasztalatok?

Francia Sephora tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy lehet rendelni Magyarországra is. Esetleg valaki rendelt már onnan? Megérkezett a termék? Sajnos nem tudok franciául, ezért ha bármi problémám lenne, csak Google fordítóval tudnék nekik írni, ezért aggódok kicsit.

2021. jún. 13. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

én próbáltam onnan rendelni, és már a szállításnál, illetve fizetési módoknál voltam, viszont eléggé agyrém, ugyanis vmi 40-50 euró a szállítás és nem az egész pakkra, hanem kiírta, h jövőhétre el tudják küldeni az egyik terméket, két hét múlva még egy másikat, stb. és minden csomagnál ez a megoldás lett volna (tehát kifizetni csomagonként a szállítást!), ez meg eléggé nonszensz, nem éri meg. tegyük hozzá, hogy ez a legnagyobb covidőrület alatt volt, amikor lezártak mindent kb. februárban és azért a sephorából akartam rendelni, mert a limecrime nem szállított európába, azóta lehet hogy változott a helyzet.


egyébként én azt javaslom, hogy máshonnan próbálj meg akkor rendleni ha nem tudsz franciául, mindenféle csomagnyomkövetési szolgáltatás, reklamációs lehetőségek, eleve a beállítások fizetést és szállítást illetően is franciául vannak. nekem hazai oldalakkal, pl. notino, pinkpanda jó tapasztalataim voltak nagyon, illetve kylie jenner cosmeticstől rendeltem még párszor, kb. 10 dollár volt a szállítás és 1-2 hét múlva meg is érkezett a csomagom. a KKW beautynál már problémáim voltak (hónapokig tartott amíg idejött a csomag, de mint mondtam koronavírus járvány volt akkor is), bizonyos cégek pl. limecrime nem is szállítanak most. amit még tudok javasonli az a dollskill oldal, ott nagyon sokféle kozmetikum is van, hátha ott megtalálod amit keresel :)

2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló, köszönöm! Pink Pandán és Notinon nem lehet azokat a márkákat kapni, amiktől én szeretnék rendelni. Eddig Cult Beautyról, Beauty Bayről, Lookfantasticsról rendeltem, de kicsit tartok a vámtól, nem teljesen értem hogy hogy működik, ezért az EU-n belülről szerettem volna rendelni. Az általad ajánlott oldalakat ismerem, de köszönöm a segítségedet! :)
2021. jún. 16. 20:08
 3/3 anonim válasza:
50%
Mit szeretnel Sephorabol? Holnap megyek be az uzletbe csutortokon meg repulok haza :)
2021. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!