Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ötletek a glow uppomhoz?

Ötletek a glow uppomhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen hot gril summertxd 😊

#hotgrilsummer
2021. jún. 14. 00:18
A kérdező szavazást indított:
#hotgrilsummer
#glowup
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, nagyon öreg lehetek már, de ez micsoda?
2021. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
hot grill summer XD jó végem xd
2021. jún. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz hot girlnek kell lenni, cicuka.
2021. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nevetséges vagy komolyan.
2021. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekem annyi ötletem van, hogy nézz YouTube videókat, Tiktokot, Instát meg "starter pack"-eket Google Images-be, hogy inspirálódj, esetleg Pinteresten is találsz valamit.

Most mondhatnám azt, hogy fogyj, vegyél ilyen-olyan ruhát, fesd erre vagy arra a színre a hajad, de a büdös életbe nem láttalak, fogalmam sincs hogy nézel ki, úgyhogy magadnak kell rájönnöd, min kéne változtatnod, hogy elégedett legyél.

Ja, és még valami: sok videó van arról, hogy ez a glow-up függőség, ami most van, az eléggé toxikus, mert azt feltételezi, hogy nem vagy jó úgy, ahogy vagy és szembermegy az önelfogadással. A másik, amit támadnak benne, az az, hogy 90%-a az ilyen inspirációknak a külső értékek köré összpontosul, de a belső tulajdonságok, psziché, intelligencia, kézügyesség vagy bármi egyéb fejlesztése kimarad belőle. Szóval, ha igazi "glow-upot" szeretnél, akkor igyekezz találni valami tartalmasat, ami kitölti az életed (nekem ez a biciklizés, festés, fantáziavilág építés(ebből mondjuk lehet ki kéne nőnöm🤷‍♀️), rajzfilmek és sorozatok nézése, illetve terveket szőttem, amiket szeretnék megvalósítási), ezáltal boldogabb, érdekesebb leszel és nem fogsz folyton egy újabb külső ideált üldözni és a kinézetedet hibáztatni minden sikertelenségedért. Ezzel most nem azt mondom, hogy 0 változást vigyél végbe a kinézeteddel, de ne ez legyen a fő fókusza az átalakulásodnak!-mondom ezt kamasz, enyhén testképzavaros, ingatag önbizalmú lányként-lehet, tőlem hiteltelen, de pont nekem hidd el, mert én is tudom, hogy fontos az elégedettség magunkkal és egy jó barátnak köszönhetően már dolgozom egy jobb önértékelésen, ha sikertelen leszek, akkor az igazi "glow-up" egy pszichológus felkeresése lesz. 😇

Sok sikert!💜

19/l

2021. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon koszonom szepen❤️Egy ertelmes es megerto valassz❤️
2021. jún. 14. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!