Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táska menő most gimnázi...

Milyen táska menő most gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Válltáska vagy hátizsák? Légyszi linkeket küldjetek márkával együtt és hogy hol lehet kapni. Köszi előre mindenkinek!
2010. aug. 25. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L vagyok.
2010. aug. 25. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Az oldaltáska a 'menő' a hátitáska a kényelmes.

[link]


Eddig nekem is hátitáskám volt, de már nagyon nem tetszik, nem az a divat és mostanra már nagyon kevés könyvem lett így inkább oldaltáskázok.

2010. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attol függ milyen a stilusod.
2010. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én egy AC/DC - High Voltage oldaltáskát használok:D

15/F

2010. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Fox márkájú táskám van.. imádom..:) ez a márka állítólag kevés helyen kapható. Asszem Pesten, és külfödfön.

Fekete-szürke kockás, rószaszín Fox mintával és felirattal.. :) Hátitatyó, ezért nagyon kényelmes, de egyik pántját teljesen lehúztam, így olyan laza. :D

2010. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

easpak és nike hátizsákokat látok dögivel. oldaltáskából a műbőr nikeok mennek nagyon. a mi sulinkban nem sok converses van. de menőnek "menő" az tuti :)

amúgy szerintem bármely converse, nike, adidas, eastpak, dc, oneil, tisza stb. hátizsák és oldaltáska megteszi :) feltéve ha nem túratáska vagy ilyesmitermészetesen.


ilyen táskákat kb minden második sportboltban és egyéb nem kínai ruhaboltban kaphatsz. bár legjobb a márkabolt, mert ott a legnagyobb a választék :)


ha kb a suli szomszédjában laksz és nincs is sok cuccod én max akkor ajánlanám az oldaltáskát. gerincfedülést okozhat és ráadásul nagyon kényelmetlen is ha sok cuccod van vagy sokáig kell cipelned. a hátizsák kényelmesebb!


remélem tudtam segíteni :P

17/L

2010. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én idén megyek 9.be és egy lila björn borg oldaltáskát vettem(: bár mivel koleszos vagyok ezért csak a sulin kell átjönnöm minden reggel, tehát nem kell sokat cipelnem, de ha te messzebb laksz, akkor szerintem valami olyan kéne ami kényelmesebb.
2010. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem az oldaltáska a divatosabb, de 2 hét után áttértem a hátitáskára, mert kényelmetlen volt olyan sokat cipelnem csak 1 vállon. de a táskájáról ítélik el az embert,pláne nem arról h milyen típusú táskát hord.

én is lila björn borg táskát szeretnék! [link]

és/vagy DC hátitáska (még nem tudom melyiket) és a westendben lehet venni több helyen

előző válaszolónak: hol vetted a lila björn borg táskát én is olyat szeretnék, csak az enyém még nem jelent meg (tudtom szerint)!(ha ez az: [link] -6.oldal, jobb oldalt akk honnan van?)

2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!