Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy döntsem el milyen hajszín...

Hogy döntsem el milyen hajszínt válasszak?

Figyelt kérdés

Új hajszínt szeretnék, de a stílusom maradna a megszokott-

Voltam eddig több színben is, volt ami nagyon tetszett, volt ami nem igazán. De több olyan színt is kiválasztottam most ami korábban is volt így még is tudom hogy állna rajtam.

Csak valahogy nem tudok dönteni, mert mind tetszik de több színű nem szeretnék lenni hanem csak 1 féle.

Nagyon sokáig hezitáltam ezen még mindig de valahogy nem jutok döntésre.

Tudom hogy ehhez szőkíteni kell így nem ismeretlen ez nekem, sőt szőke is voltam többször talán ez tetszett ismerős körben több embernek is.

Lehet variálni persze, hogy egy ideig ez aztán más de most szeretnék sok ideig egy adott színnél maradni.

Amúgy ezeket a színeket terveztem be: kék, halvány pasztelles rózsaszín, szőke.

Viszont a tömegből nem szeretnék kitűnni, sem azt, hogy folyton a hajamat bámulják a színe miatt. Régen észrevettem ezt mikor extrémebb színeim voltak de nem annyira.

Mikor szőke voltam az volt talán a legjobb, mindenkinek tetszett, szokatlan volt de megszokták és mondták jobban illik hozzám mint a sötétebb és még fiatalít is. Kaptam egy kis figyelmet amire nem vágytam de mégis jól esett főleg suliban. És magamon is jó volt egy kis változás.

De közben meg színest is szeretnék majd mint a kék de belegondolva talán a szőke egyszerűbb mivel azt még nem kell újra átfesteni, nem kopik annyira mint a színesebb (tapasztalatom szerint legalább is) és régen szerettem szőke lenni mint korábban az eredeti ami sötétes majdnem fekete barna.

Lányok, ti hogy döntöttetek ha ilyesmi bajotok volt mint nekem?



2021. jún. 27. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
kimaradt még hogy bármilyen színes hajat csináltam az valahogy sosem kapott akkora figyelmet mint ha szőke voltam valahogy nem dobott föl senkit mint engem pedig több színt is bevetettem mint kék, lila, szőke meg pink alja, de vlahogy ez arrra sugall hogy a szőke volt az én stílusom akkor is és lehet most is.
2021. jún. 27. 21:00
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
A természet ritkán lő mellé.
2021. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.köszi de ez nem válasz a kérdésre..
2021. jún. 27. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Énis mindig hezitálok, bár én a szőke és a sötétbarna között. Úgy szoktam dönteni, hogy egy ideig tartom azt ami van, aztán gondolok egyet és befestem. Most szőke már vagy 2 éve és most fogom befesteni barnára holnap, mert már 2 hónapja megvettem a festéket, de most jött el az idő.

Szerintem ha szereted a szőkét és a színeset, legyél szőke és fokozatosan az alját csináltasd meg pasztelrózsaszínre. Én a természetes színeket szeretem, de ez még nekem is tetszik másokon. És nem a annyira hétköznapi sem.

2021. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*fokozatosan: úgy értem ilyen ombre-s jellegűre.
2021. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.ez sajnos kilőve mert írtam hogy nem szeeretem mostanában ha több féle a hajam színe és zavar valahogy ezért is maradok egy félénél és nem jó az sem ha csak az alja olyan. de talán a szőkénél maradok az mindig feldobott :)
2021. jún. 27. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szőke, vagy szőke melír, meg ami nagyon tetszik nekem a rose brown, szerintem azt nézd meg interneten.🥰
2021. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!