Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kivel/hol tudnék rose gold...

Kivel/hol tudnék rose gold gyűrűt csinaltatni kunzit kővel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy ilyen gyűrűt,de nem tudom, hogy merre induljak el.

2021. júl. 12. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
A Google nem dobott ki egy ékszerkészítő - ötvöst sem?
2021. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem volt hasznos válasz.

Olvasd el a gyakori kérdések funkcióját!

A saját kategóriájában kiirtam egy kérdést... Felháborító, hogy nem a Googlet használtam.


Amúgy gondoltam valakinek van valami tapasztalata és tud ajánlani valakit...

2021. júl. 12. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Egy ilyen kérdésre nem lehet normális választ adni. Baktalórántházán kell ötvös vagy Budapesten? Nézz szét a környékeden hol van ötvös és milyen munkát végez, majd elmész több helyre és kérsz ajánlatot.
2021. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az országban bárhova elmegyek ha az illető jó munkát végez, jó áron. De tessék nyugodtan kötekedni, jó magyar szokás szerint.
2021. júl. 13. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Senki nem kötekedik, csak rühelljük az életképtelen egyedeket, akik nem képesek rákeresni, majd a netes találatok alapján kiválasztani egy nekik megfelelő választ.
2021. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezért lennék életképtelen?


Tényleg nagyon sajnállak (és ez nem irónia), hogy ilyeneket írsz és utálkozol.


Hiszen ez tényleg csak egy egyszerű kérdés, ami tapasztalatokra és javaslatokra irányul.


"Embernek lenni minden körülményben..."

2021. júl. 13. 09:44
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Bár lehet későn válaszolok, de én például tudok ilyen gyűrűt készíteni:)

2021. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, de már csinaltattam. Egy privát válaszban kaptam ajánlást. Mégegyszer köszönöm a válaszod, ment a zöld jel.
2021. szept. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!