Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha vacsorára mentek, alkalmira...

Ha vacsorára mentek, alkalmira, akkor milyen rúzst tesztek fel? Ha a vacsora a része az estnek, és szeretnétek szép sminket. ( én alapból mindig rúzsozok,de így nem tudom hogy kellene)

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
maybelline- superstayre inkre gondoltam,de elég kráteres lesz utána a szám, kiszárad és csúnyán kopik, nyx soft matte lip cream, ami evés nélkül sokáig tart,de vacsorától kitudja.. és ami még szóba jöhet, az a catrice új waterproof és maskproof vizes állagú gélje lenne, de ennek elég gyér a színválasztéka sajnos, pedig nagyon profi termék
2021. júl. 21. 21:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Maybellinet választanám alapos előhidratálással, a NYX Soft matte lip creameket én pl utálom, de tény hogy nagyon szépen és egyenletesen kopnak, de csak a világos színek. A vacsorát 1000% hogy nem fogja kibírni, de legalább nem fogsz utána hülyén kinézni. Nem tudod utána újrakenni?

A 3. terméket sajnos nem ismerem.

2021. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Essencenek van folyékony rúzsa ami nagyon tartós és a vacsorát is kibirja.
2021. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a mac rúzsok a kedvenceim ,és valamilyen világosabb árnyalatot választanék ,hogy ne kopjon olyan feltűnően.Pl mac-velvet teddy.
2021. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, mind nagyon inspiráló volt! :)


Azt megkérdezhetem, kedves 1. válaszoló, hogy a nyx soft matte lip creamekkel mi a bajod? Érdekes, nekem pl. nagyon bejöttek,de a catrice generation matte-ja meg nagyon nem, pedig hasonló formula.

(csak kíváncsiság :)) )

2021. júl. 23. 01:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló. Már kenéskor nagyon száraz a textúrájuk, mindig azt hiszem hogy kifogyott, de úgy igazán sosem száradnak meg az ajkakon, fognak egy picit. A sötétebb színek vállalhatatlanul foltosak (NYX adventi naptárakból szedtem már ki 4-et, az egyik egy fekete volt, ki kellett dobnom, sehogy sem lehetett úgy felkenni, hogy akár egy pillanatra is vállalható legyen, de ha sikerült is volna, kb 1 percig tartott volna, mert emiatt a krémes állaga miatt elmászkál, és ugyanolyan foltos lesz). Világos színeknél nem is feltűnő, de a feketénél nagyon látszott hogy egy átlátszó fedése van, és az sem egyenletes, hanem csíkos.

A világosabb, nude színek pedig pont emiatt az átlátszóbb, vékony fedés és krémes állag miatt kopnak nagyon szépen.

(+Infó amúgy, hogy a soft matte lip creamek nekem sokkal hamarabb megromlottak, mint a többi nyx folyékony rúzsom, büdösek lettek és szinte égették a számat.)

Én sem értem miért nem működik nálam, pedig mindenki dicséri.

2021. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!