Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonos superschock szempillasp...

Avonos superschock szempillaspirálról mi a véleményetek? (nagyon fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék,ami dúsít,göndörít(íves pillákat csinál) és könnyen lemosható sminklemosáskor,de azért napközben tartós,mivel kontaktlencsés vagyok.Ez olyan?Kb. mennyibe kerül?Csak egy fajtája van?

KORT IS ÍRJATOK LÉGYSZI!

A válaszokat köszi előre is.


2010. aug. 27. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 1500 ft . a bnőmnek volt és nagyon szerette. énis kipróbáltam és nagyon szép szempilláim lettek tőle. hoszabbít és dúsít. 17/L
2010. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

nem ível?

2010. aug. 28. 00:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be. Borzalmas a keféje. Eredeti ára 2300 de akcióktól függ.
2010. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem nem ível hanem dúsít és hosszabbít amióta avonozok azóta csak 1 spiráljával találkoztam ami dúsít és ívelaz a super shock intense ritkán lehet kapni most a 12es katalógus az aktuális ez majd csak a 14es hez járó avon tanácsadói akcíiós szórólapjába lesz 750ért sima katalógusba nem találozni vele sem a mostaniba sem a 13asba sem a 14esbe csak tanácsadói szórlapba van ha van egy jó bnőd aki avonozik akkor tőle kérd mert csak úgy neked akciós szórólapról nem fog rendelni egy tanácsadó se mivel nincs haszna rajta semennyi
2010. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a leges legjobb!!!!

nekem nagyon rövidek a szempilláim,és kevés is van belőlük,évekig kerestem jó szempillaspirált,és úgy örülök hogy megtaláltam ezt!Nagyon nagyon szép lesz tőle! Imádom!

17/L

2010. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon imádom! Nincs ennél jobb! Tartós, szép pillákat csinál. Van vízálló és nem vízálló is.

Csak ajánlani tudom! =o)

2010. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem vízállóba van. És nagyon jó. *.*

Énis kontaktlencsés vagyok ezért iet vettem. 1400 volt. És egész nap megmarad. Ívelt hosszó szempillát ad, és nem csomósodik.(Y) 16/L

2010. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 28. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már 4 éve Avonozok és mindenki dícsérte,én is szeretem.

2010/13asban 1099 forint csipkés csomagolásban:)

NEm tudom hol laksz de ha nincs honnan rendelned szólj.Remélem segítettem.

2010. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!