Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lerobbanthatatlan rúzs a...

Lerobbanthatatlan rúzs a drogériából?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami egész nap fent marad, evés, ivás közben is. Mit ajánlotok?

2021. júl. 28. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maybeilline-nek volt valami matte ink folyékony rúzsa, azt alig bírtam levakarni még este is.
2021. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Olyan nincs sajnos...

Evés-ivás nélkül is mind kopnak idővel. A folyékony rúzsok bírják a legjobban, de evés közben a zsíros dolgok azt is leszedik. Esetleg ajakszínező tinták (koreai kozmetikumok közt népszerű), amik beszínezik az ajkad, de azok is tudnak foltosan kopni.

2021. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Essencenek van egy folyékony rúzsa, ami nagyon tartós.
2021. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Megkérdezhetem, miért nem opció az újrarúzsozás? Én is használok rúzst, nem ciki újra feltenni.
2021. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1

Igen, azt egy időben nagyon szerettem, de mostanság már nem annyira, mert nagyon sokáig tart, amíg megszárad, és addig nagyon ragacsos.

#2

Még nem próbáltam ilyesmit, de utánanézek.

#3

A 8 órás tartósságot ígérő? Azt használtam egy darabig, szerettem is. Ideje újravenni.

#4

Mert állandóan figyelnem kellene rá, hogy ne kenjem végetlenül bele a maszkba, evésnél_ivásnál rákenődik az evőeszközre, ami szerintem undorító, ráadásul legtöbbször az államra is lekenődik, amitől úgy nézek ki, mint egy bohóc. Ez egy gyerekekkel teli ebédlőben nem olyan jó...


Köszönöm a válaszokat. Ha még van valakinek ötlete, kíváncsian várom.

2021. júl. 29. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb étkezés után a legjobb minőségű rúzsok is kopnak sajnos.

Utána nem árt újrakenni.

Ezt leszámítva rengeteg drogériás rúzsom van, ami tényleg lerobbanthatatlan, lehet vele inni, szárazakat enni.


Maybelline SuperStay Matte Ink (Dm, Rossmann, Müller)

Catrice Matt Pro Ink (Dm, Rossmann, Müller)

NYX Soft Matte Lip Cream (Douglas)

TheBalm Meet Matt(e) Hughes (Müller)

2021. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Catrice matte Ink nagyon jó, ennél tartósabb csak a Maybelline de én se használom mert az meg levakarhatatlan.
2021. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

L'Oreal signiture rúzsa 2-ik napon jött le maradéktalanul 🤣 amugy szerintem simán be lehet menni egy női mosdóba és újra kenni nem kell szégyelősködni.

Ivást szivószálal meg lehet oldani, Catrice folyékony rúzsa is viszonylag tartósabb, maybeline folyékony rúzsa is.

2021. júl. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!