Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akiknek van pandorás...

Lányok, akiknek van pandorás karkötője, ti fürdéskor, alváskor meg napozáskor le szoktátok venni?mert én félek, hogy ha vizzel, vagy ha az olajos naptejjel találkozik akkor tönkre teheti

Figyelt kérdés
vagy akár éjjel alvás közben beleakadhat valamibe, viszont félek attól is ha folyton leveszem meg visszarakom akkor meggyengül majd a csat és nagyon könnyen kicsatolódik magától..tanács?ti mit szoktatok csinálni?

2021. júl. 30. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a Pandoraban az eladó hogy alváshoz, fürdéshez le kell venni. És nem érheti vegyszer mert ezek mind tönkreteszik
2021. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le kell venni ha ilyen tevékenységeket csinálsz

#1 voltam

2021. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Igen leveszem. Bár én azért, mert idegesít, főleg fürdésnél. Szerintem ennyitől nem szabad, hogy tönkremenjen! De nem félek, max beviszem az üzletbe, hogy javítsák meg.:)
2021. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem
2021. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!