Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kapok, hogyan készíthetek...

Hol kapok, hogyan készíthetek ilyen karkötőt?

Figyelt kérdés

afc petinek egy karkötője (a jobb kezén), aztmondták hogy elvileg két hajgumi az egész, de nemtudom hogyan is kéne elkészíteni vagy esetleg venni valahol...


[link]


2008. dec. 9. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őőő. :D Barátnőm csinált magának és elvileg tök könnyű. Ha akarod megkérdezem hogy csinálta. Holnap kapsz riplájt, ha el nem felejtem.^^
2008. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom a kérdésedre a választ de ez érdekelne engem is:D:D:D
2008. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
fogsz két jó hosszú fonalat és rárakod őket egymásra,keresztben. összefogod őket és összekötöd a végüket.
2008. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem teljesen.. két gumikarkötőt kell összetenni,de ezt így nem lehet elmagyarázni..:S mindegy, fogj két gumikarkötőt,és próbálgasd..:s
2008. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, én vagyok az utolsó előtti válaszoló, most megpróbálom leírni..szóval van 2 gumikarkötőd. egyket tedd le az asztalra, aztán a másikat is, úgy,hogy keresztezzék egymást.tudod,mint matekórán mikor van két tulajdonság, és van, amire mindkettő igaz-szóval úgy kell kinéznie, aztán úgy,hogy az egyik átmegy a műsikon, felveszed, és felteszed a kezedre...tudom, nem túl érthető,de rá fogsz jönni!!!:)
2008. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Találtam pár képet ahol jól látszik hogy hogyan kell megcsinálni. sztem vegyél ilyen gumit ne scoobydo fonalból csináld,mert akkor görcs is lesz rajta így pedig csak egymásba kell dugni.

[link]

[link]

2009. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valaki nem tudja pontosan ennek a fonalnak a nevét? mert nem tudom hogy magyarázzam el a boltban :S
2009. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az angol neve: jelly bracelet
2009. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!