Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömerősítő készítményt...

Körömerősítő készítményt keresek. Ajánlat?

Figyelt kérdés

Nem olyan drágán. nem gyógyszerre hanem, körömre kenhető dolgokra gondoltam :)


Segítsetek csajok! Kinek mi vált be?


2010. aug. 28. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Avonból rendeltem nemrég körömerősítőt, nekem bevált:) és csak egy ezres:)
2010. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
képet nevet vagy akkármit linket tudsz küldeni??
2010. aug. 29. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van de ezenkívül még találsz a katalógusban citromosat is meg mindenfélét:D

2010. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia! Nekem moyra-s körömerősítőm van, mivel nekem is ngyojn törik a körmöm és növeszteni szeretném.Már 2 hete kenem( eddig 4x ) és nagyon erős tőle a körmöm, és már sokat nőtt(növekedés serkentő) Én fodrászkellékesnél vettem ott ajánlották:) És csak 300 ft:)

[link]

2010. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

08:32 De jó, hogy belinkelted ezt én is ki fogom próbálni!

Szerinted nekem is segítene? Az én körmeim nem is annyira beszakadoznak vagy letörnek hanem papírvékonyak és hajlik összevissza. Fürdés után totál elhajlik annyira puha. Pedig szedek vitamint nem használok vegyszereket (úgy értem kesztyűt veszek ilyesmihez fel) meg egyáltalán. Mégis ilyen gyengék a körmeim már sok-sok éve. Lehet mindig ilyen volt, nem emlékszem már.

Szerinted nekem is segítene, tényleg erősíti a körmöket?


És mennyire fényes? :)) Mert én nem használok lakkokat, azt szeretem amit észre sem lehet venni rajtam. Még az átlátszót is túl fényesnek tartom. Persze ha hatásos használom, csak érdekelne mire számítsak.

2010. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én kipróbáltam az Essence körömerősítőjét (ultra song, ezüst színe van az üvegnek), majd erre rákenem az Essence körömfehérítő lakkját (pro white effect). Teljesen olyan, mintha zselé lenne a körmömön, annyira széppé teszi. A kettő került összesen 1200 ft-ba. Nekem nagyon bevált.
2010. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
09:41 es!a 8:32-es vagyok!Szerintem segítene a problémádon, és ne aggódj semmilyen fénye nincs, csak egy "bevonatot" képez a körmön :)
2010. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és még annyi, hogy erre rákenheted a körömlakkot, ha lakkozni akarod!
2010. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És megint én vagyok:az illata is nagyon finom, csak sokáig kell neki száradni!
2010. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is az Avonosra szavazok. Vagy 7 éve használok Avon körömerősítőt és nagyon jók. (Pedig alapból nem igazán szeretem ezt a márkát)
2010. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!