Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit keres egy sminkes...

Mennyit keres egy sminkes manapság? Érdemes annak tanulni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha professzionális szinten tudsz sminkelni nagyon komoly árakat el tudsz kérni, nem keresnek rosszul szerintem.
2021. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe Fábián Évát Instagramon, hetente tölt fel ezzel kapcsolatban videót.

Illetve YouTubeon Szalay Csengének is van erről videója.

2021. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok a szakmában de ezt így megmondom hogy telített a piac ezért is van anyi béna sminkes meg gyora talpalón lerakják azt közbe én mint hobbi sminkes jobb sminket tudok össze hozni ha kicsit oda teszem magam.

Persze hibázni emberi dolog de már minden második lány sminkes kozmetikus körmös pillás akar lenni szerintem már nem lehet abból megélni meg van aki 5 ezret kér egy sminkért alkalmanként és ha nincs igény a munkádra éhen is hallhatsz mellette hacsak nem kiegészitő pénz a sminkes vagy nem sikerül tv nél elhelyezkedni de ahoz meg kapcsolatok kellenek. Szerintem ez hobbi szakmának jó.

2021. aug. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!