Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a velemenyetek arrol a...

Mi a velemenyetek arrol a lanyrol aki nem sminkel?

Figyelt kérdés
22 lany vagyok es attol tartok hogy ha nem jol teszem fel akkor furcsa hatast keltek inkabb kopaszon mint elrontani mindent
2010. aug. 29. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kis szempillaspirál és kis színes ajakbalzsam nem fog megártani...:) Ezek mindenkinek jól állnak.
2010. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy van eszed, én már szépnek látom magam smink nélkül is, mert nyáron nem sminkeltem, de ha csak egy nagyon kevés sminket viszek is fel akkor már máris jobban érzem magam, persze csak ha suli van, ha itthon vagyok akkor nem sminkelek

amúgy nem lehet ezt annyira elrontani

2010. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem sminkelek,és nem is sminkeltem,kozmetikushoz eljárok a szemöldököm és a szempillámat rendbe tetetni,de ennyi.Nekem nem hiányzik a smink,én ilyen vagyok,így tetszem magamnak.
2010. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sem sminkelem magam, sosem sminkeltem, igazából nem tudok. Néha mikor bulizni megyek, rávesznek a barátaim, h sminkeljek (bár olyankor ők szoktak, mert ők szeretnek sminkelni), de nem is érzem magam olyan jól:) Szerintem sokkal jobb anélkül:) 17/l
2010. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem viszem túlzásba. Mondjuk az utóbbi pár hónapban eléggé ráálltam a szempillaspirálra, mert sokkal jobban érzem magam ha a szemem legalább minimálisan ki van emelve. Nagy ritkán (ha azzal találkozom aki tetszik) akkor egy kis szemceruzát is használok, de azt is elmaszatolom egy kicsit, szóval annyira nem feltűnő. Igaz én korrektor nélkül ki sem megyek az utcára, mert nagyon sok mitesszerem van és néhány pattanásom is, szóval ezeket szeretem elfedni, de ennyi.



Az gázabb akin minden nap tökéletes smink van, és nem ismered meg smink nélkül. Volt egy osztálytársam aki 13 éves kora óta sminkeli magát. Mindig macskás szemei vannak. Egyszer nem volt rá ideje, és mindenki összesúgott a háta mögött, hogy milyen csúnya smink nélkül. Mondjuk ő már beteges, mert oszt.kiránduláson éjszakára sem mosta le a sminket alváshoz, reggel meg bezárkózott a fürdőbe, hogy rendbe tegye az arcát...

2010. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

nem tudom,nekem a smink,már az ápoltság részét képezi...nem a full smink,hanem,mondjuk a szempillaspirál nálam mindenhol alap..(persze itthon nem)de lehet,h csak én vagyok vele így.

ha nem érzed szükségét,akkor nem kell sminkelned

2010. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bumbi02 ***** válasza:
100%
szerintem smink nélkül is szépek tudnak lenni a lányok.. nem elhet az ember egész életében smink nélkül.. mert aztán pofára esik a barátja amikor eccer meglátja smink nélkül.. nem azt mondom hogy csunya a smink, persze szép.. de sztem szebb a természetes...
2010. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Smink nélkül egy nő olyan, mint egy étel fűszer nélkül.

Ha valaki nem akar sminkelni, szíve joga, így is lehet szép, de (általában) a smink mindig kiemeli, szebbé varázsolja az ember vonásait, stb.

2010. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is 22 éves lány vagyok.Nem igazán sminkelem magam.Kijött az allergiám most és eléggé viszket a szemem, szóval az a minimális szempillaspirál és alsó szemceruza vonal sincs meg.A számra max szájfényt teszek, de abból is valami valami visszafogott színűt.Púdert nem, de arcpírosítót használok, enyhe bronz színűt.Persze csak alkalmakra, ha bemegyek a városba vagy a suliba, de pl ha kenyérért kell menni a kisboltba már nem festem magam.
2010. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj,ha nem sminkelsz.:) a természetesség híve vagy.:) szerintem egy kis szempillaspirállal semmit nem tudsz elrontani,esetleg elkened.bár én is biztonságban érzem magam ha nincs smink,mert tudom,hogy nem kenem el.:) de szerintem már az is "aranyos" smink,hogyha használsz egy kis szempillaspirált,szemceruzát,feketét,és egy szép szájfényt.:)
2010. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!