Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap megyek a barátnőmmel...

Holnap megyek a barátnőmmel vásárolni ruhákon kívül mit vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom most jönni fognak azok akik azt mondják hogy: ha nem tudod az már rég rossz stb, de nem azért akarok dolgokat venni hogy szórjam a pénzt, hanem glow upolni szeretnék és ehhez jól jönne egy kis segítség hogy miket is érdemes beszerezni.

Itthon van testápolóm, szőrtelenítő krémem, arclemosom, arcmaszkom meg nyilván az olyan alapvető dolgok mint dezodor, parfüm stb.

Amit eddig gondoltam hogy veszek az a kézkrém, más nem nagyon jutott eddig eszembe. Szerintetek mit érdemes vennem még? Körömlakkot nem szeretnék, mivel magamnak nem tudom megcsinálni szépen, majd ha szeretnék elmegyek inkább körmöshöz.

Segítségeteket előre is köszönöm!☺



2021. aug. 11. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Fogkrém,fogkefe,óvszer,szempillaspirál,cipő,fehérnemű,füzetek tollak a suliba.
2021. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sminkcuccok, hajbavalók (szép csat, hajpánt, extrább hajgumi) stb
2021. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de olyan korban még nem vagyok hogy óvszer kéne, cipőt/csizmát majd anyukámmal veszek. Valami smink cuccot lehet veszek, mivel abból nincs sok. Köszönöm az eddigi segítséget, várom a további válaszokat ☺
2021. aug. 11. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kézkrém szerintem nem glow up. Előbb gondold ki, mi kell, aztán menj vásárolni. Tényleg nem bántásból, de ha más nem jut eszedbe, szerintem jó vagy úgy, ahogy vagy.
2021. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Látványos glow up lesz kézkrémel mit ne mondjak :D

Esetleg hajszinezős sampon, felragaszthatós műköröm, smink, fogfehérítős dolgok, hajápoló.

2021. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mire megy ki a glow up? Mivel nem vagy megelégedve, mi az amit szívesen használnál de nincs stb.? Mert más az ha a hajaddal, bőröddel, fogaddal vagy épp a testalkatoddal nem vagy megelégedve.
2021. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából a kézkrémet azért írtam mert testápolóm meg az arcomra vannak dolgaim és a kezem ki van száradva ezért gondoltam hogy odairom példának.

#6-os az egész arra megy ki hogy szebb és ápoltabb legyen a bőröm és elkezdtem edzeni is. A táplálkozásra is odafigyelek, kalória deficitet használok.

2021. aug. 11. 21:30
 8/9 Metionin ***** válasza:
51%
7. Akkor pl. bőrtípustól függően megajándékozhatod magad egy-egy arcmaszkkal vagy szérummal. Egy jó illatú hajpakolás vagy fürdősó, fürdőbomba is feldobja az embert. Van direkt edzés utánra való is, én nagyon szeretem, ellazítja az izmokat.
2021. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szemhéjtus
2021. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!