Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szeressem meg a szemüve...

Hogyan szeressem meg a szemüvegem vagy vásároljak újat?

Figyelt kérdés

Régóta szemüveges 19 éves lány vagyok. Hát…:D eddig 3 szemüvegem volt és rühellem magamon, nem érzem magamat elég vonzónak, viszont szemműtétet és lecsét más-más okokból nem akarom kipróbálni.

A mostani szemüvegkeretem viszonylag jól néz ki, viszont nem hiszem, hogy engem szebbé tenne. A pénzt sajnálom kiadni egy újra és ez sem volt valami olcsó. Amikor megvettem, akkor örültem neki, de később egyre jobban zavart és mintha egy kicsit ferde is lenne.

Szerintetek vegyek újat, amiben jól érezhetem magam benne?



2021. aug. 14. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Vegyél újat
Maradjon meg a mostani
13 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
(Amúgy most néztem, hogy a ferdeségen javítottam valahogyan, mert kihúztam egy kicsikét a “nyelét”. Bocsi, nem tudom jobban megfogalmazni.)
2021. aug. 14. 22:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem az arcformádnak megfelelő keretet választottál. Vagy a másik tippem hogy túl széles a keret az arcodhoz képest.


Lehet hogy másabb fazonnal jobban érezném magad.


A mostani milyen?


Amúgy már én is kb 1 éve keresem a tökéletes keretet ami tetszik és minőségi is (na meg elég keskeny és hosszúkás a fejem szóval viszonylag kicsi keret kénne) Lehet túl magasak az elvárásaim (legyen cicás de legyen fém is szóval nem egyszerű)

2021. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igyekszem más-más frizurákat kipróbálni, ahogyan a legjobban tetszik rajtam. Kiengedve a legrosszabb szerintem.

Az arcom picit teltebb lett, mert mostanában elég sokat eszek, viszont nem hosszúkás a fejem, hanem ilyen szívalakú. Csekkoltam egy alkalmazással fél éve. A keretem széles. Ilyen tipikusan nagy és széles fehér keretű.

2021. aug. 14. 23:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég ritkán hordom. Max, ha eltévedek a tömegközlekedésen vagy keresek pl egy plakátot.
2021. aug. 14. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
En eladnam ezt, es vennek egy ujat
2021. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!