Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalót hordassz?...

Milyen fülbevalót hordassz? Bedugós, beakasztós (lógós), arany, ezüst, bizsu, gyöngy? Hány lyuk van a füleden? Szúrtál már magadnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

fém karika,

ezüst kicsi,

bizsuból:kocka,macskás

:)

ilyeneket váltogatok,nekem 1 lyuk van a fülemben,azt kisbaba koromban csinálták,szoval nem magamnak,és nem is fogok^^

2010. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bedugos nike és szurtam igen 1 kivételével(mmint mindkét fülemen 1-1 kivételével) 3at :D
2010. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fém karika fülbit szoktam hordani,vagy kis köves bedugósokat.

5 lyuk van a fülembe.Balba 2 Jobba 3:)

Egyet-egyet szúrtak csecsemőkoromban a többi hármat én magamnak:)

2010. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bedugós kicsi kövesek, vagy pici karika.

nekem mind a 13 saját szúrás az alap 1-2 meg kis baba koromba.

De ha buli van akkor lógós, a többi pici köves ugyanúgy.

2010. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az alap 1-1*
2010. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezüst, pici bedugós..+ egy 10mmes fültágító és egy gamekapocs:D 10 lyuk van a fülemen+ a tágesz, van benne kalapács, olló, csavar... és hasonló szép fülbik:) magamnak csináltam mindent, a tágítást is
2010. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Esme.avantgarde ***** válasza:

jobban 1 mindíg bedugós kicsi plusz egy biztostű, balban 3 felső karika alatta kő alsó meg lógós lánc vagy gitárpengető vagy hasonlók. Az összeset magamnak szúrtam,mert benőtt a babakori :S

17/l

2010. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!