Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a 'Pink Panda' nevű webolda...

Mi a 'Pink Panda' nevű weboldalról a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Régen imádtam, de mostmár undorító az egész...A Mistery Bag csak a rajtuk ragadt rossz termékekeket tartalmazza, csak Revolution cuccok, Montagne Jeunesse maszkok, meg noname körömreszelő, hajgumi, ilyenek vannak benne... Meg persze a fantasztikus Docolor ecsetek.. az egész oldal erről szól, hogy a Docolor ecsetek meg a Revolution paletták 70% kedvezménnyel vannak, vagy ingyen kapod a rendelésed mellé, és előadják hogy milyen minőségi... Az oldal 90%-át a gagyi Revolution cuccok teszik ki, én csak azért szoktam rendelni mert van NYX... Ezen kívül van még az Olaplex és a Real Techniques, de kíváncsi leszek meddig, mert a normális márkákat szépen lassan megszüntetik és helyette jönnek a gagyi, legalja dolgok... Régen volt Ofra, sőt kb 2 hétig Anastasia Beverly Hills is...most meg van helyette Wibo meg Golden Rose...Köszönjük.
2021. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
Mondjuk pont a Revolution egy nagyon jó bevezető szintű márka, magasan veri a drogériás Essence és társait.Ha még csak ismerkedsz a sminkeléssel, gyakorolgatsz első szettet állítasz össze, nem professzionális termékeket keresel,akkor bőven megéri PinkPandáról vásárolni.
2021. szept. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%
Én nem rég rendeltem pinkpandáról, és én nagyon megszerettem. De amúgy egy zsákbamacska összeállítástól nekem nem voltak nagy elvárásaim. Természetesen az ilyen boxokat tényleg olyan termékekből állítják össze, melyeket nem keltek el annyira. Szerintem az ilyen boxoktól ne legyen hatalmas elvárásaitok!
2021. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon durván lassúak,a kiszállításról ne is beszéljünk. A csomaglekövetésnél egyszer azt mutatja rózsaszínnel higy szállítas alatt ,egy ira mulva meg mar megint szurke,ossze vissza van az egesz webshop. Heteket kell rá várni es akkor sem koran reggel erkezik hanem joval 11 utan. De ugye mindenki raer Esztike csomagját várni.
2021. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%

A Mystery Bag a legnagyobb átverés!!!


Minden ami benne volt körülbelül 2.000 Ft-tal ért kevesebbet, nem a leárazott összegekkel számolva, máskülönben viszont több, mint 4.000 Ft-tal alacsonyabb áron hirdetett termékek kerültek kiküldésre az összességében 10.900 Ft-ot érőnek hirdetett mystery bag-ben.


Mikor ezt jeleztem kétszer is ezen válaszokat kaptam "kedves és korrekt" Esztitől:


"Csatolom a meglepetés csomag tartalmát amiben a termékek ára is látható, így látható, hogy a végösszege 11.160 Ft." - nem volt ilyen csatolmany az e-mailben természetesen, de jól hangzott, majd ezután még azt írta:


"Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Az illetékes kollégám szerint az áraink nem feltétlen egyeznek a márkák oldalain található árakkal, saját árazással rendelkezünk. Így a meglepetés csomag tartalma továbbra is megfelel a hirdetésekben és az oldalunkon szereplő információknak."


Tehát habár a saját honlapjukon leárazva hirdetnek egyes termékeket, ajándékként már azt meghaladó összegre értékelik, eltérő árakkal.

Ha a fogyasztóvédelem szerint ez nem vásárlói megtévesztés, akkor nem tudom mi lehetne az....



Vigyázzon mindenki, inkorrekt a cég.

2022. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!