Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Apró dudor van a fülbevaló...

Apró dudor van a fülbevaló lyukaknál, és kemény a lyuk. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalon 3 lobe piercingem van. A legalsókat kiskoromban csinálták, azokkal semmi gondom nincs.

A másik 2-2-t 1 éve lövettem. Azt hittem eddig, hogy még gyógyul, azért lehet kemény az egész lyuk, de már biztos meg kellett gyógyulnia. Meg gyanakodtam a fülbevalóra is, ezért kicseréltem nemesfémre.

Illetve apró dudor van hátul a lyukaknál, azt hittem a rövid szárú fülbevaló miatt, de hosszabb szárnál sem múlt el.

Nem váladékozik, nem fáj. Egyszer sem gyulladtak még be, a higiéniára is nagyon figyelek.

Viszont ha megnyomom bármelyiket, akkor vérzik.


2021. szept. 14. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem vilag életemben éreztem hogy van egy kis dudor ott
2021. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
felgyűlt benne a trutyi. próbáld kinyomni mint egy pattanást
2021. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát így látatlanban ez vadhús.Nekem a köldök piercingem volt ilyen, egyből elmúlt mikor végleg kivettem.

Neked valamivel kezelni kéne, ha mem múlik, akkor kivenni és újra szúratni, ha kell.

2021. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 Ja, és semmi szín alatt ne nyomkodd, ne szurkáld.
2021. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű hegszövet, nem kell piszkálni. A belövőpisztoly jobban károsítja a szöveteket, mint a tű, ezért alakul ki ez a kis hupli.
2021. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is a lövésre gondolok, mert ami szúrva lett, azzal nincs semmi bajom.
2021. szept. 16. 09:55
 7/7 anonim válasza:
Nekem a tragusomnál alakult ki vadhús, mert beakadt és megrántottam. Akármit használtam rá, nem javult. Utána ki kellett vennem egy röntgen miatt, és kb 24 órát nem volt bent, utána pedig elkezdett visszahúzódni és teljesen el is múlt és semmi baja nem volt azóta pedig visszatettem a fülembe (ennek már 3 eve).
2021. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!