MyLifeStore képzések?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy nagyon kedves hölggyel telefonon, de kicsit olyan hihehetetlennek tűnik az egész. SMINKES ÉS SZEMPILLAÉPÍTŐ képzésre szeretnék jelentkezni. Teljesen online lenne, a gyakorlati részre azt mondta 3. hónaptól lehet jelentkezni, de az sem baj, ha nem tudok elmenni?!

Ha van bármilyen vélemény, bármelyik képzésükkel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném, mert sehol nem találok róluk semmit.



2021. szept. 21. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem hallottam még róluk, de ha nem kötelező a gyakorlat, akkor felejtős, szerintem átverés. Ez olyan, mintha grafikai képzésre mennél anélkül, hogy akár egyetlen rajzot is kéne készítened... nyilván semmi értelme, az elmélet önmagában nem ér semmit.
2021. szept. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Én is most intézem a jelentkezést, de gondoltam utána nézek én is. Az kicsit fura,hogy *csak* Adó szám kell a jelentkezéshez.! 🤔

Most ráadásul Black Friday van, fél áron!

Ma hívott engem is ez a kedves hölgy, és mondta nekem is, hogy nem szükséges a gyakorlat,mert nekem nagyon messze lenne mind a 3 gyakorlati hely...


Te jelentkeztél végül?

2021. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Náluk semmi nem baj, így van ez az egész képzésen. Szakmailag szerintem amit tőlük tanul az ember az 0. Ablakon kidobott pénz a tanfolyam.
2022. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!