Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lécci linkeljetek lehetőleg...

Lécci linkeljetek lehetőleg GYORSAN smink készitésről szóló videókat NAGYON kezdőknek (de ha leírjátok a saját technikáitokat az se baj)? A jó válaszokat felpontozom.

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok és egyszerű sminket szeretnék.Nekem van:zöld,és fekete szemcerkám,alapozóm,és szempilla spirálom.
2010. aug. 31. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösi,ment a kéz
2010. aug. 31. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapozd le az arcodat. Fekete szemcerkával húzd ki belül a vízvonalon a szemedet (alul, fölül), utánna próbálj vékony vonalat húzni a felsö szempilláid tövéhez a szemcerkával. ezt ugy tudod, ha majdnem lecsukod a szemed és felfele emeled a fejed és alul kicsit látsz ki és ugy huzz egy vonalat(nem kell rögötön elsöre egész vonalat húzni, hanem apránként haladj). Ha nagyon vastag lett egy fültisztitopálcikával szedd le a felesleget és haggy meg egy kifelé vastagozó szép vonalat. Majd szempillaspirál és kész is vagy! :) Hajráááá az elkészítéshez! :)

Jaj amugy én is ajánlom a http://www.youtube.com/dorkasminkel oldalat! nagyon sok egyszerű smink van és magyarul.. és ügyi a csaj nagyon! :)

13/L ui. rajtam most pont egy ilyen smink van :P +szájfény.. mindjárt megyek is lemosni..

2010. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a sminkkel.com oldalt! ;]
2010. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah szájfény nekem is van ......köszi mentek a kezek
2010. szept. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!