Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a szemhéjtust?

Figyelt kérdés

Remélem ez az, amire én gondolok :) A lényeg, hogy olyan mint egy kis ecset és sok lány a felső szempillái "mögé" festi. Vagyis a felső szemhélyra de vékonyan. Hogyan kell csinálni, hogy szép, egyforma csík legyen mindkét szememen?

Ne azt mondjátok, hogy gyakorlat, mert tudom, de nem tudom, hogyan kell pontosan!


2008. dec. 11. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2008. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! ezt nem láttam... :)
2008. dec. 11. 18:52
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Valoban gyakorlat teszi a mestert:)

De , ha vegkepp nem megy tegyel a szempillak fole pici pottyoket a tussal, majd ha keszen vagy ovatosan huzd ossze oket egy vonalla. Ha nagyon elbenazod, akkor egy fultisztito palcikara tegyel sminlemosot es igazitsd meg a vonalat! Eloszor sztem eleg vastagra fog sikerulni, ami nem biztos , h nem all jol, de azert probalkozz, es majd sikerul az vekonyra is.

Hajra!!!!

2008. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!