Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc "őszi illatú"...

Melyik a kedvenc "őszi illatú" parfümöd?

Figyelt kérdés

Van kifejezetten olyan parfüm, amit csak ősszel használsz?

Valami finom fahéjas, almás, narancsos, szegfűszeges?



2021. okt. 2. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Te irkálsz ki napi 3 parfümös kérdést?
2021. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem 😃
2021. okt. 2. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Oscar de la Renta - Oscar. Mondjuk nem olyan, mint amire te gondolsz :).
2021. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Majd megszagolom.🙂


Volt egy imádni való oriflame parfümöm, olyan almás fahéjas illatú, tavaly fogyott ki, már nem lehet kapni. Ennek a helyére keresek valamit...

2021. okt. 2. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Britney Spears Hidden Fantasy - Igaz, ezt egész évben szeretem viselni, nem csak hűvös időben, de erre illenek leginkább az említett jelzők. Nagyon finom narancslikőrös-szegfűszeges illata van, mindeközben egy kicsit vattacukros is, így igazán könnyed.


Ariana Grande Cloud - Igaz, ez teljesen más illat, habár ez is édes. Olyan illata van, mint a könnyed őszi szellőnek, éppen ezért hűvösebb időben jön ki leginkább a karaktere. Egyébként tejszínes-körtés krémlikőr illata van rajtam, ami egy kicsit ózonos.

2021. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Boss Alive (almás, fahéjas)

Zara Ebony Wood (ez szegfűszeges a vélemények szerint)

Zara Fleur de Patchouli (ebben egyik sincs, amit írtál, de szerintem tök jó őszi illat :)

2021. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!