Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pufi az arcom,és vékony...

Pufi az arcom,és vékony vagyok,mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek is ilyen,de ő sokkal szebb nálam,és neki is gyerekes arca van,de hozzá illik ,nekem meg még pattanásos is az arcom,és igaz használok rá krémet ami segít is,de azért látható hogy ott van még egy pár

Olvastam már egy ilyen kérdést és ott a kontúrozást írták

De pattanásokat nem fogja a smink "elfertőződtetni"?



2021. okt. 3. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
17l
2021. okt. 3. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az arcjóga csodákat tesz bármilyen ostobaságnak is hangzik. Találsz videókat yt-n. És találj egy JÓ skincare routine-t. Nem azt amit mások mondanak meg látsz mert mindenkinek más a böre és lehet nem jó neked az amit használsz ezért nem ér szart se. Olvass utána akár börgyógyászhoz is el lehet menni ö tud ebben segíteni.
2021. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még 2-3 év, és beáll a felnőtt arcod is.
2021. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!