Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy a szemhéjfest...

Mit tegyek, hogy a szemhéjfesték ne gyűljön össze a szemhéjráncomban?

Figyelt kérdés
Próbáltam púderezni, vettem szemhéjalapot, de bármit csinálok, pár óra múlva egy csíkben összegyűlik a felkent szemhéjfesték a szemhéjamon.
2021. okt. 5. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél JÓ szemhéjalapot. Ez nem a te hibád, a terméké. Nézz szét Krémmánián. Aztán vidd fel a szemhéjalapot szemöldökig, de ne túl vékonyan. Fixáld a bőröd színével megegyező árnyalatú szemhéjpúderrel, vagy akár sima púderrel. És jöhet a smink. Inkább por állagú szemhéjfestékkel próbálkozz. És ne valami legalja piacos/kínaissal, hanem azért ruházz be egy jobb minőségű palettára. (drogériákban is vannak egész jó minőségűek) Ha az sem működik, próbálj ki másik terméket, mert még mindig nem a te hibád. De ezért érdemes minden terméknek jól utánaolvasni Krémmánián.
2021. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Primer és sminkfixáló a végén.
2021. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanez nekem is, próbáltam pár szemhéjalapot (vékonyan kenem, de már mire megszárad ott van a csík), illetve vagy 10 féle korrektort (mindig mást veszek, mert még egyik se vált be, és mindig bepróbálom, mert már több youtube sminkestől hallottam, hogy simán csak korrektort kennek oda szemhéjalap helyett), púdert is próbáltam kenni a primer fölé, próbáltam az arcom többi részén használt primert odakenni, meg simán az alapozót, hátha (nem használt természetesen), vettem drágább ecsetet, drágább szemhéjfestéket, folyékonyat és port is (a folyékony még rosszabb volt), próbáltam sminkfixálókat (szerintem csak rosszabb lett tőle), de még hajlakkot is kínomban, de semmi se használt (a MAC termékei voltak amúgy a legdrágábbak, amiket próbáltam, lehet a drágábbak működnének), úgyhogy beletörődtem, ha nyitva van a szemem, úgyse látszik.
2021. okt. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én felváltva használom a MAC és az Urban Decay szemhéjalap termékeit és azóta nincs ilyen problémám.
2021. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!