Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, szeretitek, ha csiklan...

Lányok, szeretitek, ha csiklandozzák a talpatokat, ill. festitek a lábatokon a körmötöket?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 00:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
#3 és #6 ! mielőtt beteges undorodat kinyilvánítanád, próbáld ki egy kapcsolatban, beszélj szexológus szakemberrel, hogy ki is az aberrált, gusztustalan, akinek "takarodni " kellene!
2022. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megértem azokat is, akiket zavar a kérdésem, de nem ebbe a kategóriába akartam írni, ugyanis a szexualitás alá írtam, de ide tették át.
2022. ápr. 23. 11:23
 13/13 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül én szeretem a csikit, de csak lányoktól, ugyanakkor a körömfestés számomra tárgytalan, mert fiú vagyok. :D Amit még szeretek a mezítlábas lábamon, ha légy mászkál rajta, különösen, ha a lábujjaimon, illetve a talpamon mászkál.
2022. ápr. 23. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!