Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért "sárgulok be" az alapozó...

Miért "sárgulok be" az alapozótól?

Figyelt kérdés

Essence hab állagú alapozót használok. Felkenés után egy darabig tökéletes, de aztán foltokban narancssárgás lesz a bőröm. Ez mitől lehet? Az alapozóval van baj, vagy rosszul kenem el?

Egyébként használtam Essence folyékony állagút is, de ugyanez volt :S


2010. szept. 1. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy sokat kensz, vagy nem kened el jól

sztem próbáld meg alapozószivaccsal, azzal én elég természetes hatást tudok elérni

2010. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg inkább azt,hogy 2 rétegben viszed fel, de akkor az a 2 jó vékony legyen,és rögzítsd púderrel!
2010. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj heti egyszer bőrradírt, és alapozó szivaccsal kend fel az alapozót! Fixáld porpúderrel!
2010. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 oka lehet: vagy rossz a szín, amit használsz, vagy nem kened el szépen. Ha még ezek után is foltos, válassz folyékony alapozót.
2010. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =)

Akkor majd megpróbálom így is...

2010. szept. 3. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem alapozónál érdemes nagyobb beruházást tenni, mégis csak az (arc)bőrödről van szó, nem mindegy mi kerül rá, nincs bajom amúgy az essence termékekkel, de nem használnám az alapozóját, meg amúgy nagyon max. csak krémet használok tőlük, szóval én lorealt választottam és maradéktalanul meg vagyok vele elégedve, olyan 4000 Ft és jó 3 (esetenként 4) hónapra elég szinte napi használat mellett, tökéletesen fed, bár eleve nem olyan problémás a bőröm, az általad felvázolt problémát pedig ennél az alapozónál nem tapasztaltam (accord parfait, legvilágosabb, ezüst kupakos), nem tömíti el a pórusaimat, és egész nap kitart. Szerintem az alapozó miatt ilyen a bőröd, nem tart hosszan és nem olyan jó minőségű, de nem vagyok ebben 100%-ig biztos, tehát csak annyit tudok tanácsolni, hogy vegyél másikat, márkásabbat és vékony rétegben jó alaposan (főleg az arc oldalsó vonalainál) dolgozd el, sok sikert!
2010. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!