Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok akik sminkeltek!Nektek...

Lányok akik sminkeltek!Nektek reggel mennyi idő elkészíteni a sminket?És sokkal szebbnek érzitek benne magatokat?

Figyelt kérdés
(Én is smink párti vagyok☺️)
2021. okt. 14. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
10-12 perc kb: alapozó, korrektor, szemöldökpor, szemceruza, szempillaspirál, highlighter és néha rúzs. Sokkal szebbnek nem érzem magam tőle, hanem inkább csak elviselhetőnek, smink nélkül képtelen lennék emberek közé menni olyan csúnya a bőröm, szemsmink nélkül meg mindig úgy nézek ki mintha beteg lennék. Akkor érzem magam szebbnek sminkkel ha csinálok tusvonalat is meg viszek fel szemhéjpúdert, de ezt csak alkalmakra csinálom, a hétköznapokon nem.
2021. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
20 perc körül. Igen sokkal szebbnek érzem magam. :D
2021. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 perc, ha van kedvem pepecselni vele, akkor 15. Minimálisan sminkelek, a szempillaspirált leszámítva nem feltűnő egyáltalán, de szebbnek érzem úgy magam és az önbizalmamon is dob egy kicsit.
2021. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
fél óra kb, csak a szemem és környékét festem, elég sötét a szemem alatt amitől mogorva a tekintetem szóval korrektort mindig használok, a tussal el tudok pepecselni kétszer ennyi időt ha szép hosszú cicaszemeket akarok rajzolni de 5 perc alatt is megvan ha egyszerűre fogom. Ezen felül szemhéjfesték és szempillaspirál.
2021. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
10 perc körül de az kb. a szemsminkem, mert alapozót rég nem használok meg szerencsére a szemöldökömmel sem kell foglalkozni. Általában valami szép, kidolgozott szemhéjat csinálok, minimális pirosító, púder és sötét rúzs amit indulás előtt kenek fel.
2021. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ja amúgy teljesen jól érzem magam smink nélkül is, nekem ez a szemfestegetés inkább a festést, rajzolást pótolja, amit imádok de nincs rá időm. A rúzs az, ami feltétlen szükséges, mert olyan fehér a szám, hogy betegnek néznek ha nincs rajtam.
2021. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10 perc se. Szempillaspirál+pirosító+korrektor+néha rúzs. Mostanában ritkábban használok szemhéjfestéket. Akkor érzem magam a legszebbnek, ha aznap szép a bőröm, nem kell elfednem a pattanásokat korrektorral.
2021. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidratálással kb. 10 perc. Szemhéjpúder, szempillaspirál, rúzs. Szebbnek érzem így magam, de sokat vagyok smink nélkül is.
2021. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Smink nélkül merek és szoktam is menni utcára, de ha csak kis sminket akarok, akkor az 3-5 perc kb., de ha nagy sminket, illetve különös figyelmet szentelek neki, hogy minden klappoljon és ne csak nagy, de szép is legyen a smink, akkor akár tudok 1 óráig is sminkelni. És nyilván szebbnek érzem magam sminkben, különben mi másért csinálnám?
2021. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyértelmű hogy egy jól sikerült sminktől szebbnek érzem magam.

De smink nélkül is felvállalom magam meg ápolom a böröm.

Mostanában sokáig nem sminkeltem mert beteg lettem :D

De amugy a szemsmink jól eltudja vinni az időt, meg a jó alapozás bár hétköznap utcára inkább gyengén fedő alapozót választok mégha nem is fedi el éppen a pattit.

Kb 20 perc minimum, alap sminknek imádom: tus, szempilla spirál, alapozo, korrektor, puderel fixalom,bronzer, kis highliter ha nem vagyok kipatogva, szemoldok szappan, nude rúzs, vagy szájfeny éppen mi.

2021. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!