Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám úgy kihúzni a...

Hogy tudnám úgy kihúzni a szemem hogy NE maszatolódjon? Egyszerűen mindig maszatos, és nagyonrosszul néz ki. Milyen szemceruzát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte bármelyik ceruzával ki lehet húzni, nekem nagyon sokféle volt már, miss sporty, avon, essence, szóval a technikán kell még csiszolni. Nekem nem szokott kenődni egyikkel sem.
2010. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
automata szemcerkával nem maszatolódik asszem..
2010. szept. 2. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha könnyezel (ami gyakori dolog, mivel irritálja a szemet a smink), akkor ne húzd ki belülről. Az amúgyis a kezdőkre jellemző, és elég béna igazából. :D A szempillák alatt húzd ki és kicsit maszatold, satírozd el applikátorral, vagy mezei fültisztítóval, sokkal szebb. Legalábbis leírás alapján ez lehet a gond. Vagy használj tust, nehezebb elkenni.

Jó: [link] (csak belül ne húzd ki nagyon, mint itt)

Rossz: [link]

Nem találtam olyan igazán megfelelő képeket, de gondolom érted. :D

Remélem segít, ha nem akk bocsi.

2010. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VÍzálló szemceruza, pl Bourjois- tényleg az! vagy Clinique(nekik van érzékeny szemre is).

Lehet,h kicsit drágábbak de kiadós és megéri,h nem bosszankodsz, ill. nem gyullad be tőlük a szemed.

2010. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :D

2.-nak, Avril sminkje nagyonnagyontetszik, totál örülnék ha olyanra megtudnám csinálni :)

2010. szept. 3. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!