Műszempilla allergia?

Figyelt kérdés
Már több mint fel éve háromhetente rakják nekem a műszempillás és eddig semmi baj nem volt..három héten éreztem hogy szúr az alátét, nagyon pislogtam,könnyeztem.Ezután viszketett de nem dagadt fel.Most megint mentem kicsit száraz volt a szemhéjam.Estére feldagadt, ma megyek vissza leszedetni.1-2 hónap után újra próbálhatom?? szerintem nem allergia mert az az első alkalom utam kijött volna
2021. okt. 28. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok szenzitív ragasztóval
2021. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet a ragasztora vagy allergias
2021. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet allergiás vagyok csak nem értem miért több mint fél év után jön ki
2021. okt. 28. 11:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet esetleg, hogy azért mert múltkor nem várta meg hogy begyogyuljon??
2021. okt. 28. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Az allergia sajnos ilyen, egyik napról a másikra is jelentkezhet.
2021. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vivv1999 válasza:
Szia, sajnos ez ilyen bármikor kijöhet ha már a szervezeted besokalt a ragasztó összetételével van akinek soha se jön ki van akinek fél év múlva vagy előbb is vagy sokkal később.. én is pont ugyan így jártam fél évig volt a rendes ragasztóval felrakva 3 hetente és legutóljára amikor mentem estére be is dagadt mind a két szemem:( Azóta rátaláltam a megfelelő pillásomra aki dolgozik allergiamentes ragasztóval is és semmi bajom tőle, pl nekem sokkal tartósabb is az allergiamentes ragasztóval a pillák mint a simával érdemes kipróbálni és csak a legjobb ragasztóval mert van olyan "allergiamentes" ragasztó amiben nem hiszek..
2021. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, megírnád esetleg a pillás elérhetőségeit? Én is allergiás vagyok, de meg nem találtam megfelelő pillást:(
2022. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!