Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminklemosot hasznalhat...

Milyen sminklemosot hasznalhatok ehhez a termekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig a trend it up magneses muszempillajat hasznaltam felbevagva, de most vettem essence princess muszempillat es nem tudom, hogy az ilyen ragasztott szempillakat hogy lehet leszedni, illetve tisztitani. Milyen termeket ajanlanatok (elsosorban dm-bol)?

Nagyon koszonom a segitseget!


2021. nov. 15. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

egyszerűen lehezudo a pillákat mikor le akarod venni. :) gondolom az megvan :D

Am én micellás vízzel tisztitom meg és szépen le lehet róla szedni a ragasztó maradványokat.

Fogsz két vattakorongot azt jó alaposan rá öntöd a micellás vizet, és a pillát a két korong közé teszed úgy hagyod egy 15 mp, és utána könyeddén le tudod szedegetni a ragasztót.

Mici vízből nekem garnier vállt be esetleg mixa.

Műszempilla ragasztóból meg catrice illetve pillákból is. ^^

2021. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!