Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a női vagy férfi...

Melyik az a női vagy férfi parfüm, aminek olyan dohos, föld illata van?

Figyelt kérdés
Általában alternatív társaságban, vagy keleties viseletű embereken szoktam érezni.
2010. szept. 4. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak szimplán igénytelenek :DD
2010. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Giorgio Armani.Az,hogy melyik nem tudom,de ez tuti:)
2010. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
prada infusion d iris van női is és ffi is
2010. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, megszagolom őket. :) azt hiszem talán szantálfa lehet benne, illetve kis kámforos, ópiumos benyomása is van annak, amit én keresek.
2010. nov. 9. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:
a dohos szagú parfüm biztos jó választás?:D
2010. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne forgassátok ki, tudom én is, mire gondol, nevét nem tudom:-D

(Nekem mondjuk nem tetszik, mert az édeskés, gyümölcsös illatokat szeretem, de tudom, mire gondolsz:-))

2010. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Kenzo-Jungle Elephant

Szerintem ez lesz az. Beleszagoltam, és egy hippi jutott róla eszembe, és elég büdös parfüm.

2010. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
büdös? :D én elég elvont személyiség vagyok, szeretem a túlvilági, misztikus illatokat, lehet azért jön be annyira ez a különös "szag", mert elgondolkodtat, érzéseket kelt bennem. eddig egy csomó alternatíva van, kíváncsi vagyok, melyik lesz a helyes.
2010. nov. 13. 16:59
 9/10 A kérdező kommentje:
szerintem a prada túl szappanos illatú (olyan tisztaság szaga van), a jungle elephant pedig édes, és fűszeres is. végülis egy szerencse folytán rájöttem, hogy amit én keresek az a Givenchy-től a Gentleman. csak eu de toilette változatban kapható sajnos. :(
2011. márc. 16. 15:40
 10/10 anonim válasza:
Egyébként találtál azóta? Én is ilyet keresek most.
2014. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!