Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Így hogy válasszak parfümöt?

Így hogy válasszak parfümöt?

Figyelt kérdés
Már vettem egy pár 5000ft os parfumoket de 2 óra múlva nem éreztem semmit ezert néztem egyet 20 ért és befujtam magam de ugyanugy 2 óra múlva nem érezhető így hogy válasszak parfümöt?
2021. nov. 27. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Te nem erzed, mert megszokod, de masok erezni fogjak korulotted.
2021. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek
2021. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Úgy kell parfümöket venni, hogy először csak papíron szaglászod meg, de aztán bemenni bármiféle illat nélkül, kérni magadra, és ha úgy is tetszik megvenni.


Az 5000 forintos parfüm egyébként olcsóbbnak számít, én sokat nem várnék tőle.


A márkásabbak bizony 20-30 000 körül indulnak, az igazi parfüm nem olcsó mulatság.

De mint mondták, hozzászoksz, de más érezni fogja.

2021. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Elveszel es papirdarabot es rafujod a szimpi parfumot. A papirt hazaviszed es par ora mulva megszagolod. Aztan masnap aztan kovetkezo nap. Igy erezni fogod,h tartos-e. A jo edt (eau de toilette!!) az kb egy hetig erezheto legalabb.
2021. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 maximum ha nem fürdesz közben


Nap közben az orrod megszokja a parfümöt, fújj a csuklódra és nap végén nagyon közelről szagold meg, ne ijedj meg ha más illata lesz, nap végére sokszor csak az alapjegyek maradnak meg már. Ja és mindenképp bőrön próbáld mert ha mondjuk mi ketten magunkra fújnánk ugyanazt a parfümöt nap végére lehet nem ugyanaz lenne az eredmény, például a Black Opium parfümöket sokszor dícsérik rajtam meg pár óra után már csak kávézacc szag marad belőle.

2021. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!