Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink vörös hajhoz és zöldes...

Smink vörös hajhoz és zöldes kék szemhez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szemhéj tus szempillaspirál szájfény
2010. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, eddig is festettem magam, ezek alap dolgok, viszont milyen szineket tanácsoltok?
2010. szept. 5. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem különleges alkalomra szemre zöld átmenetes, kifelé világosodó szemhéjpúder, sima csillogó szájfénnyel, esetleg piros rúzsal, hétköznepokra szerintem elég a fekete tus, esetleg valami halvány szemhéjpúder. Szempillaspirál alap. Remélem segítettem.
2010. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyos vagy :)
2010. szept. 5. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is vörös hajam van, és kékeszöld szemem. Én bőr színű csillogós szemhéjpúdert, és tust szoktam használni, szempillaspirállal, és szájfény <-- hétköznap... bulikon már kicsit merészebb, ha sötét ruhát veszek fel akkor zöldesre festem a szemem, és egy kis feketét is viszek bele, viszont ha más ruha van rajtam, akkor igyekszem ahoz passzolót. 19/l
2010. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!